30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

۶۰۰۰نوجوان و جوان قمی در المپیاد ورزشی تفریحی فرزندان انقلاب شرکت می‌کنند

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم گفت: دومین المپیاد ورزشی تفریحی فرزندان انقلاب در بیش از ۱۰۰ مسجد قم و با حضور بیش از ۶۰۰۰ نفر از نوجوانان و جوانان دختر و پسر مساجد توسط سازمان فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری برگزار می‌شود.

ابوالقاسم مقیمی در حاشیه رونمایی از پوستر دومین المپیاد ورزشی تفریحی فرزندان انقلاب، اظهار داشت: المپیاد ورزشی فرزندان انقلاب در قم برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم افزود: این المپیاد در بیش از ۱۰۰ مسجد شهر مقدس قم و با حضور بیش از ۶۰۰۰ نفر از نوجوانان و جوانان دختر و پسر مساجد توسط سازمان فرهنگی هنری و ورزشی شهرداری برگزار می‌شود .

مقیمی تصریح کرد: رونمایی از پوستر این رویداد بزرگ ورزشی هم‌زمان با نماز جمعه قم در مصلی قدس و با حضور آیت‌الله سعیدی امام‌ جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان و همچنین سرمست استاندار قم و جمعی از مدیران استان انجام شد.

وی ادامه داد: این سلسله مسابقات ورزشی همزمان با دهه بصیرت آغاز و از برگزیدگان آن در دهه مبارک فجر تقدیر می‌شود، این المپیاد در متن محلات و مساجد و به‌ صورت مسابقات محلی، منطقه‌ای و در نهایت شهری برگزار خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم عنوان کرد: سال گذشته ۵۰۰۰ نفر از نوجوانان، جوانان و بزرگ‌سالان در اولین دوره این مسابقات شرکت کردند و با تمهیدات صورت گرفته و مشارکت سپاه علی ابن ابیطالب (ع) و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۶۰۰۰ نفر از شهروندان در این المپیاد به رقابت بپردازند.

مقیمی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام برای دومین المپیاد ورزشی تفریحی فرزندان انقلاب، در پایگاه‌های بسیج مساجد و کانون‌های فرهنگی مساجد انجام می‌شود.