32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

خبرنگاران دوچرخه‌ سوار قم تجلیل شدند

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم همزمان با روز حمل‌ و نقل از دو فعال رسانه‌ای دوچرخه‌ سوار و دوستدار محیط‌ زیست تقدیر کرد.

به گزارش شهرنیوز، عباس ذاکریان در حاشیه برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه استان قم، از سید علی پور طباطبایی و مهدی حلفی به‌ عنوان فعالان رسانه‌ای دوستدار محیط‌ زیست در استفاده از دوچرخه تقدیر کرد.

در متن تقدیر معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری قم آمده است:

در دنیای پر هیاهوی امروز به سبب ازدیاد حضور وسائط نقلیه موتوری در زندگی شهری و به‌جای ماندن آثار مخرب و آلایندگی‌های ناشی از آن، باورهای پاک و سالم در فرهنگ شهروندی به‌ ویژه رفتار ترافیکی شهروندان و حمل‌ و نقل درون‌شهری نظیر استفاده از سیستم حمل‌ و نقلی پاک، آسان، ایمن و سالم دوچرخه‌ سواری رو به فراموشی و انحطاط می‌باشد، بی‌شک توجه به این سنت‌ها و استفاده از آن‌ها توسط هر شهروند و در هر مرتبه‌ای می‌تواند امید بخش ادامه مسیری باشد برای سلامت شهروندان و ساختن شهری پاک، ایمن و آباد.

به پاس حضور فعالانه جنابعالی در ورزش مفرح دوچرخه‌سواری و تلاش مستمری که در جهت اشاعه این فرهنگ پاک و ایمن در حمل‌ و نقل درون‌شهری ارزانی داشته و سلامت روح و جسم را برای شهروندان شهر کریمه اهل‌بیت (سلام ا… علیها) به ارمغان آورده‌اید، ضمن ارج نهادن به این حرکت ارزشمند و با امید استمرار در ادامه این راه، این لوح یادبود تقدیم‌تان می‌گردد.

توفیق روزافزون همراه با سلامت، شادابی و نشاط را برای جنابعالی از خداوند منان خواستارم.