36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار دانشگاه علمی و کاربردی

برگزاری همایش زندگی هدفمند به همت مرکز علمی کاربردی شهرداری قم

رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری قم گفت: همایش زندگی هدفمند با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشجویان این مرکز برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، مصطفی ملایی با اشاره به اقدامات انجام شده در مرکز علمی کاربردی شهرداری قم به مناسبت روز دانشجو، اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که در ایام مربوط به روز دانشجو برگزار شد برگزاری مراسم روز ملی حسابدار با حضور اساتید و دانشجویان رشته حسابداری بود که در خصوص این رشته بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری قم با تاکید بر اینکه برگزاری همایش زندگی هدفمند در سالن همایش های شهرداری قم از دیگر برنامه‌های انجام شده به مناسبت این روز بود، خاطرنشان کرد: در این مراسم هم دکتر فرهنگ در خصوص زندگی هدفمند با محورهای طرحی نو در زندگی، از زندگی چه میخواهیم؟، چرا دست به عمل نمی زنیم؟، چگونه تشنه تحول باشیم؟ و محدودیت ذهنی ممنوع، صحبت کرد.

ملایی از تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع حرم، شهید مهدی ایمانی، شهید مجید عسگری جمکرانی و شهید محمد مهدی لطفی نیاسر با حضور مالکی نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم و دکتر نادری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و نیز جمعی از مدیران شهرداری در این مراسم خبر داد.

وی اذعان کرد: در بخش پایانی این مراسم هم از ۵۶ نفر از دانشجویان ممتاز و نمونه مرکز و توسط خانواده شهدا تقدیر شد.