35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

برقراری ضریب امنیت ۱۰۰ درصدی در پایانه‌های شهر قم

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از برقراری ضریب امنیت 100 درصدی در پایانه‌های شهر قم خبر داد و گفت: پلیس پایانه به‌صورت شبانه‌روزی و دائمی در سطح پایانه‌ها تردد دارد.

به گزارش شهرنیوز، رضا پوریافر با بیان اهمیت حفظ امنیت پایانه‌ها برای تردد مسافران، اظهار داشت: حفظ امنیت مسافر یکی از اولویت‌های سازمان پایانه‌های مسافربری و پارک‌سوارهای شهرداری قم است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم حضور مسافرانی از قومیت‌های مختلف و همچنین از کشورهای همسایه را مورد توجه قرار داد و افزود: حضور دائمی مسافرانی از قومیت‌های مختلف و همچنین کشورهای همسایه مانند عراق و پاکستان با فرهنگ‌های مختلف یکی از چالش‌های موجود در پایانه‌ها است.

پوریافر از حضور پلیس پایانه در تمام پایانه و پارک‌سوارها خبر داد و افزود: پلیس پایانه به‌صورت شبانه‌روزی و دائمی در سطح پایانه‌ها تردد داشته و هیچ‌گونه گزارشی از ناامنی ثبت‌ نشده است.

وی امنیت موجود در تمام طول شبانه‌روزی به‌ خصوص در ساعات شب را تلاش پلیس پایانه دانست و  تصریح کرد: پلیس پایانه با حضور دائمی در پایانه‌ها توانسته ضریب امنیت ۱۰۰ درصدی در فضای پایانه‌ها برقرار کرده و با وجود تردد بالا هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم دو پایانه مرکزی و پارک‌سوار شمالی را دو پایانه فعال قم عنوان کرد و ادامه داد: پایانه مرکزی و پارک‌سوار شمالی به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مسافران بوده و در تمام ساعات پلیس پایانه علاوه بر حضور دائمی به‌صورت مستمر نیز در فضا و اطراف پایانه گشت‌زنی می‌کند.