35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

خط ویژه اتوبوسرانی در پردیسان راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از راه‌اندازی شبکه داخلی اتوبوسرانی در پردیسان خبر داد.

امیر یزدی با بیان اهمیت حمل‌ و نقل عمومی در سفرهای درون‌شهری، اظهار داشت: باید بپذیریم حمل‌ونقل عمومی به‌ویژه اتوبوسرانی در شهر قم هنوز به جایگاه خود دست پیدا نکرده و آسیب‌شناسی این موضوع یکی از دغدغه‌های سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با تشریح تغییرات انجام‌شده در خطوط اتوبوسرانی برای خدمات‌رسانی بهتر در شهر، افزود: تغییر خطوط اتوبوسرانی از قطری به شعاعی و تغییر مبانی حرکت اتوبوس‌ها از مسافر مبنا به پیمایش مبنا برای خدمات‌رسانی بهتر به مردم و افزایش رضایتمندی شهروندان انجام‌ شده است.

یزدی ادامه داد: یکی از مناطقی که نیازمند ارائه خدمات و ساماندهی خطوط اتوبوسرانی است پردیسان بوده که در دستور کار سازمان قرارگرفته و به‌زودی ساماندهی می‌شود.

وی از راه‌اندازی خطوط داخلی پردیسان خبر داد و خاطرنشان کرد: به‌زودی خطوط اتوبوسرانی در داخل پردیسان طراحی‌شده و شبکه اتوبوسرانی آن راه‌اندازی می‌شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم ارتباط بین محله‌ها، شهرک پردیسان و شهر پردیسان را در شبکه اتوبوسرانی مورد توجه قرار داد و بیان کرد: پردیسان با بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و وسعتی برابر ۱۹۰۰ هکتار نیازمند شبکه اتوبوسرانی مجزا و کامل است.

یزدی با تأکید دوباره بر راه‌اندازی شبکه اتوبوسرانی در پردیسان، گفت: شبکه اتوبوسرانی پردیسان به‌زودی راه‌اندازی شده و شهروندان این منطقه می‌توانند از خدمات سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم در این منطقه بهره‌مند شوند.