36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 6

اتمام عملیات احداث بوستان شاهد و روکش آسفالت ۲خیابان در منطقه۶شهری

مدیر منطقه6شهرداری قم گفت: تاکنون احداث بوستان شاهد ، روکش آسفالت بلوار توحید حدفاصل میدان شهید امینی بیات تا میدان نبوت و روکش آسفالت بلوار کارگر به پایان رسیده است .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، علی حاتمی فرد اظهار کرد: امسال با توجه به بـــرنـــامــه‌ریـــزی‌هــایــی که در بخش‌ پروژه‌های عمرانی شهرداری در نظر گرفته شده، ۷۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۹۰ میلیارد ریال در منطقه شش تعریف شده است .

وی بیان کرد: مشارکت محوری ، رفاه حال شهروندان و محرومیت‌زدایی از رکن‌های مهم رویکرد مدیریت شهری است که در این بین منطقه شش، این رویــکـرد را با جـدیـت بـیشـتـر و هدفمندتر دنبال می‌کند.
مدیر منطقه شش شهرداری قم گـفـت: این منطقه، یکی از مناطق پر تراکم و پرجمعیت شهر قم است که با توجه به جمعیت ساکن، می‌تواند یکی از مناطق اثرگذار شهر بــاشــد.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم اقدامات انجام شده از سوی مدیریت شهری در منطقه، مــحـلــه‌هــای آن را زیـــسـت‌پــذیـرتــر کــند، بـیان کرد: امسال با توجه به بـــرنـــامــه‌ریـــزی‌هــایــی که در بخش‌ پروژه‌های عمرانی شهرداری در نظر گرفته شده، ۷۵ پروژه که بخش عمده بودجه سال جاری بحث توسعه و تعریض با پیشرفت ۵۰ درصدی می باشد در منطقه شش تعریف شده است.
حاتمی فرد با اشاره به اینکه با تلاش شبانه روزی پرسنل، پروژه‌های عمرانی در مناطق مختلف منطقه فعال است، ادامه داد: بهسازی ورودی جعفریه و احداث تابلیه کمربندی و احداث تابیله بلوار کارگر ، از پروژه‌های شاخص منطقه است که توسط سازمان توسعه و عمران شهرداری قم در حال انجام می باشد.
مدیر منطقه شش تصــریــح کــــرد: پروژه عمرانی دیگری که در این منطقه در حال اجراست، تملک ایستگاه های مترو ، زیر سازی و آسفالت بلوار حضرت معصومه ( س ) ، بهسازی فاز ۲ بوستان نبوت ، احداث بوستان های محله ای ، پیاده رو سازی بلوار آیت الله کاشانی ، تکمیل پیاده رو سازی بلوار کشاورز جنوبی و تکمیل پیاده روسازی خیابان شهید مطهری, بهسازی بوستان تهرانی مقدم ، بهسازی فضاهای ورزشی سطح منطقه ، زیرسازی کوچه های ۳۱ گلشن و فرعی های خیابان شهید طلوعی از پروژه‌های مهمی ‌است که در این منطقه در حال انجام است.

وی افزود: تاکنون احداث بوستان شاهد ، روکش آسفالت بلوار توحید حدفاصل میدان شهید امینی بیات تا میدان نبوت ، روکش آسفالت بلوار کارگر به پایان رسیده است .