29.8 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

نمایش”خواهر عشق” در قم به روی صحنه رفت

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم از اجرای نمایش خواهر عشق همزمان با گرامیداشت روز قم خبر داد.

ابوالقاسم مقیمی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای گرامیداشت روز قم، اظهار داشت: امسال برای نخستین بار و مصادف با سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم، روزی به نام روز قم در نظر گرفته شد که بر اساس آن برنامه‌ریزی‌های متنوعی به انجام رسید.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، مشارکتی و غیره به مناسبت روز قم برگزار شد، ابراز کرد: یکی از برنامه‌های در نظر گرفته‌شده اکران نمایش خواهر عشق به مناسبت روز قم، سالروز ورود حضرت معصومه(س) و وفات کریمه اهل‌بیت(س) است.

مقیمی خاطرنشان کرد: نمایش خواهر عشق به نویسندگی و کارگردانی سید محمدجواد طاهری از روز ششم لغایت ۱۵ آذر و در ساعت ۱۹ اکران می‌شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با تأکید بر اینکه نمایش خواهر عشق در تالار مرکزی شهر اکران می‌شود، یادآور شد: زهرا محمد باقری، امیر بیطرفان، داریوش پورآرین،مرتضی ایجادی، محمد یوسفی، مردم صدرپور و سید محمدجواد طاهری در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

وی تصریح کرد: این نمایش با همکاری سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم، موسسه هنرهای نمایشی آرین و با همکاری و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

مقیمی با اشاره به نام‌گذاری روز قم و فرصت معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری، اقتصادی و اجتماعی استان و شهر قم است، تصریح کرد: مراجع عظام تقلید و علما توصیه‌هایی برای گرامیداشت روز قم داشته‌اند که امیدواریم در سال‌های آتی با بهره‌گیری از این رهنمودها برنامه‌ریزی بهتری انجام خواهد شد.