41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۳۳۰ کیلو وات در آرامستان بهشت معصومه(س)

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم از راه اندازی نیروگاه خورشیدی 330 کیلو وات در آرامستان بهشت معصومه(س) خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، عبدالحمید وکیلی با بیان اینکه در طول سال ۲۸۰ مراسم از ارگان‌های مختلف در حسینیه شهدای گمنام برنامه دارند، گفت: مراسمی نیز در روز پدر با حضور پدران شهدا در گلزار بهشت معصومه(س) برگزار می‌شود که مورد استقبال خانواده شهدا قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم برنامه پنج شنبه‌های آخر سال آرامستان بهشت معصومه(س) را مورد توجه قرار داد و گفت: خدمات رسانی به مردم در این روز از جمله اقداماتی است که پیش از فرا رسیدن این روز نسبت به برنامه ریزی برای ارائه خدمات بهتر اقدام می‌شود.

وکیلی با بیان اینکه نصب و راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۳۳۰ کیلو وات از دیگر اقداماتی است که در این سازمان انجام شده است، گفت: طراحی و ساخت سردرب ورودی سازمان بهشت معصومه(س) از سمت اتوبان قم به تهران نیز از دیگر برنامه‌های صورت گرفته محسوب می‌شود.

وی دیگر اقدامات انجام شده در آرامستان بهشت معصومه(س) را احداث سردخانه سالنی دانست و گفت: این سالن برای استفاده در مواقع بحرانی احداث شده است.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم همچنین از احداث سایت بازی کودکان در این آرامستان خبر داد و گفت: این سایت در قطعه‌های مختلف بهشت معصومه(س) تعبیه شده است.