33.9 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

اصلاح هندسی و احداث میدان در تقاطع بلوار شهدای شادقلی خان با کمربندی امام علی(ع)

رضا رحیمی شهردار منطقه دو از اصلاح هندسی و احداث میدان در تقاطع بلوار شهدای شادقلی خان با کمربندی امام علی(ع) خبر داد.

شهردار منطقه دو قم با اشاره به برنامه های اصولی شهرداری در اجرای طرح های عمرانی به جهت روان سازی ترافیک شهری اظهار داشت: طی سال جاری روند کار اصلاح هندسی و اجرای طرح بازگشایی معابر که نیاز به اصلاح معابر و رفع معضل ترافیک دارند انجام شده و درحال حاضر این طرح در سایر نقاط مورد نیاز در دستور کار قرار دارد.

رضا رحیمی ادامه داد: طرح اصلاح هندسی تقاطع بلوار شهدای شادقلی خان با کمربندی امام علی و احداث میدان در تقاطع ذکر شده به منظور سهولت در تردد خودروها، کاهش سوانح رانندگی و جلوگیری از ایجاد ترافیک اجرا شده است.

وی افزود: جهت اجرای این پروژه عملیات های عمرانی نظیر جدول گذاری نهر ۶۰  متر، جدول گذاری تک ۳۰۰ متر، تخریب آسفالت معیوب و انجام زیر سازی و روکش آسفالت مجدد حدود ۲۰۰۰ متر مربع، احداث میدان به قطر ۲۲ متر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال به اجرا در آمده است.

رحیمی خاطر نشان کرد: ایمن سازی محورهای اصلی و فرعی در مناطق پر تردد و ترافیکی سطح منطقه به منظور پیشگیری از تصادفات و ارتقای سطح ایمنی شهروندان طبق اولویت های مشخص ادامه دارد و شهرداری منطقه ۲ برای تحقق این مهم برنامه های کارشناسانه ای را اجرایی می کند.