28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

مسیر پل اصلی تقاطع میدان ولیعصر(عج) پنج شنبه باز می‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم گفت: با توجه به اینکه عملیات روکش آسفالت پل اصلی تقاطع میدان ولیعصر(عج) که کمربندی امام علی(ع) را به بلوار شهید کبیری متصل می‌کند انجام شده و تنها کارهای جزئی خط‌کشی و نقاشی نرده‌ها و... باقی مانده، بازگشایی مسیر پل اصلی پنجشنبه صبح انجام می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا قاری قرآن به آخرین وضعیت تکمیل تقاطع سه سطحه میدان ولیعصر(عج) اشاره کرد و بیان اینکه این تقاطع در میدان همسطح اجرا شده که دسترسی به چهار محور اصلی دارد، اظهار کرد: با توجه به اینکه این چهار محور ترافیک سنگینی داشت یک مسیر به صورت پل مستقیم مسیر رینگ را تامین کرده و یک مسیر هم به سمت بلوار خلیج فارس تردد به سمت مسجد مقدس جمکران را امکان پذیر می سازد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه روگذر مسیر محور اصلی این پروژه تکمیل شده است، افزود: مسیر رمپ جهتی هم ۷۰ درصد پیشرفت داشته و طی ماه‌های آینده کل پروژه راه‌اندازی خواهد شد.

قاری قرآن با تاکید بر اینکه برای تکمیل محور جهتی باید مسیر پل باز شود تا اصلاح ترافیکی صورت گیرد و سپس پل تکمیل شود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عملیات روکش آسفالت پل اصلی که کمربندی امام علی(ع) را به بلوار شهید کبیری متصل می‌کند انجام شده و تنها کارهای جزئی خط‌کشی و نقاشی نرده‌ها و… باقی مانده، بازگشایی مسیر پل اصلی پنجشنبه صبح انجام می‌شود.