34.7 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

سایت زیارت آنلاین شهدای مدافع حرم ایجاد شد

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم گفت: راه اندازی سایت زیارت آنلاین شهدای مدافع حرم، از برنامه‌های رسانه ای سازمان آرامستان های شهرداری قم است.

به گزارش شهرنیوز، عبدالحمید وکیلی با بیان اینکه راه اندازی سایت زیارت آنلاین شهدای مدافع حرم، از برنامه‌های رسانه ای سازمان آرامستان های شهرداری قم است، تصریح کرد: هر شخصی در هر نقطه از دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند با استفاده از وب و اندروید به زبان‌های فارسی و انگلیسی قطعه شهدای گمنام را مشاهده کند و همچنین زندگینامه و عکس شهدای مدفون در این قطعه را مشاهده کند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم همچنین بهره مندی از نرم افزار تخصصی احکام اموات را از دیگر اقدامات رسانه ای این سازمان ذکر کرد و گفت: این نرم افزار به زودی در نرم افزار بازار به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وکیلی با اشاره به سومین نرم افزار تولید شده از سوی سازمان آرامستان های بهشت معصومه(س) عنوان کرد: این نرم افزار با موضوع جست و جوی آدرس متوفیان بود که با توجه به افزایش قطعات و شمار بالای اموات دفن شده؛ لازم بود که نرم افزاری تهیه شود و مراجعان و شهروندان بتوانند به مزار اموات مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند.