37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

روند خدمات‌رسانی در آرامستان‌ها باید موجب تسلی خاطر داغدیدگان باشد

رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم گفت: روند خدمات رسانی که در آرامستان ها جریان دارد باید از ابتدای ورود خانواده های داغدار برای انجام امور اداری با آنها همراهی کامل باشد تا موجب تسلی خاطر داغدیدگان باشد.

به گزارش شهرنیوز، سیدمجتبی سبحانی ثابت با اشاره به برگزاری پنجمین نشست کمیته آرامستان‌های کلانشهرهای کشور به میزبانی شهرداری قم، اظهار داشت: جلسه خوبی بود، خصوصا وقتی مدیرانی با حرفه مشترک و مرتبط جمع شوند، خروجی خوبی دارد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم با تصریح بر اینکه شرط دوام و تأثیر این نشست‌ها، انتقال و تدوین تجربیات است، افزود: اگر تجربیات شهرهای بزرگ به یکدیگر منتقل شود، در این مقوله مهم، شهرهای مذهبی و دیگر شهرها با هم رشد می‌کنند و خروجی آن، نظم و هماهنگی و کاهش استرس خانواده‌های داغدار و مراجعین و ارتقای جایگاه شغلی کارکنان خواهد بود.

سبحانی ثابت با بیان اینکه باید دبیرخانه فعال و پویایی در این مجموعه باشد، خاطرنشان کرد: تبادلات و ارتباطات مدیران عامل باید سریع، منظم و قوی باشد و در موضوعات مختلف باهم تعامل کنند و اگر تجربیات کلانشهرها به خوبی و درستی منتقل شود، به تمام کشور تسری پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: دوستان حاضر در جلسه در پاسخ من گفتند این کار به تازگی شروع شده و امیدواریم حضور این جمع در قم، برکت داشته باشد و بحث مهم آرامستان‌ها توسعه و رشد متناسبی داشته باشد، یادمان نرود این روند خدمات‌رسانی که در آرامستان‌ها جریان دارد باید از ابتدای ورود خانواده‌های داغدار برای انجام امور اداری با آنها همراهی کامل باشد تا موجب تسلی خاطر داغدیدگان باشد.