31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

پیام شهردار قم در لبیک به بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از اقتدار و امنیت کشور

شهردار قم در پیامی ضمن محکومیت حرکت‌های اخیر آشوب‌گران و اغتشاش‌طلبان، از آحاد ملت شریف ایران و به ویژه مردم ولایت‌مدار شهر مقدس قم به جهت حفظ آرامش و مصالح نظام تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش شهرنیوز؛ دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم، در پی بروز برخی ناآرامی‌ها در سطح کشور به بهانه برخی از تصمیمات و تغییرات اقتصادی با صدور پیامی، مردم و آشوب‌گران را از هم جدا دانسته و بر لزوم حفظ امنیت و اقتدار کشور تأکید کرد.

متن پیام شهردار قم به این شرح است:

امنیت و اقتدار در کشور عزیزمان ایران اسلامی یکی از بزرگترین موهبت‌های الهی است که نصیب آحاد ملت سرفراز ایران شده است و صلابت امروز نتیجه‌ای است از ذره ذره فداکاری‌ها و جان‌افشانی‌های جان برکفان و حافظان امنیت کشور با نثار جان خویش شکوفائی امروز کشورمان در حوزه‌های گوناگون از جمله امنیت و اقتدار را به وجود آوردند.

بدون شک رشد و شکوفائی هر روزه‌ی درخت انقلاب و پربارتر شدن آن، به چشم بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم ناخوشایند است و با خیال خام خود در پی آن هستند تا از هر فرصتی سوءاستفاده کرده و با ضربه‌هایی بر پیکره‌ی کشور عزیزمان قصد خام و پوچ براندازی این نظام را داشته باشند.

و صد البته، ملت شریف ایران اسلامی، هر چند ممکن است در تنگناهای اقتصادی و معیشتی و مشکلاتی داخلی گرفتار باشند و خواستار بهبود اوضاع، اما هرگز مسیر خود را برای بیان این اعتراضات در همراهی با عناصر اغتشاش‌طلب و آشوب‌گر نمی‌دانند و راهشان از آن‌ها جدا بوده و خواهد بود.

همچنان که در طول عمر بیش از چهل ساله انقلاب اسلامی مردم این مرز و بوم نشان داده‌اند، در بزنگاه‌های حساس و هر جا نیاز به حضورشان برای استحکام، صلابت و پشتیبانی این نظام بوده است، بی‌دریغ حضوری دشمن‌شکن داشته و فارغ از هر نگاه سیاسی و هر اعتراض داخلی، در این راه ثابت قدم بوده‌اند.

در این برهه از زمان که برخی با بی‌خردی و خیالی پوچ به دنبال نفاق و بر هم زدن آرامش کشور هستند، فرصتی به دست آمده تا بار دیگر تجدید میثاقی داشته باشیم با آرمان‌های انقلاب اسلامی و حمایت کنیم از این نظام مقدس و لبیک بگوئیم ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) تا چراغ ناامنی در کشور عزیزمان ایران اسلامی را خاموش کنیم.

این بار نیز مردم شریف ایران اسلامی و به ویژه شهروندان شهر مقدس قم، در روزی که اتفاقاً همزمان شده است با “روز قم” و سالروز میزبانی این مردم شریف از ولی نعمت شهرمان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، ندای حق‌طلبی و دشمن‌ستیزی خود را بر سر اجانب فریاد خواهند زد و نشان خواهند داد که همچنان پای کار انقلاب ایستاده‌اند.

اینجانب از طرف مجموعه مدیریت شهری و شهرداری قم، ضمن دعوت از مردم شریف شهر مقدس قم برای حضوری پرصلابت در راهپیمایی “حمایت از اقتدار و امنیت کشور” در لبیک به بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند منان می‌خواهیم تا همچون ۴۰ سال گذشته، ملت و کشور عزیزمان را از کینه بدخواهان و بداندیشان محفوظ بدارد.

دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد

شهردار قم

بیست و نهم آبان ماه ۱۳۹۸

راهپیمایی اقتدار