28.6 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

نرخ کرایه اتوبوس‌های شهر قم هیچ تغییری نمی‌کند

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از عدم افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها در شهر قم و برخورد با هرگونه افزایش قیمتی در این زمینه خبر داد.

امیر یزدی با اشاره به افزایش نرخ بنزین در کشور، اظهار داشت: با توجه به اینکه نرخ گازوئیل به‌عنوان سوخت اتوبوس‌های درون‌شهری تغییر نکرده است، لذا هرگونه افزایش نرخی در دستور کار قرار ندارد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با بیان اینکه نرخ کرایه‌های اتوبوس‌های سازمان تغییری نکرده است، ابراز کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه افزایشی مراتب را به سازمان اتوبوسرانی اطلاع دهند.

یزدی از افزایش نظارت‌ها در این زمینه خبر داد و گفت: چندین تیم و گشت‌های نظارتی برای بررسی و نظارت عدم افزایش نرخ اتوبوس‌ها و نظم خطوط اتوبوسرانی در حال آماده‌باش بوده و نظارت کافی در این زمینه دارند.

وی همچنین با اشاره به آمادگی سازمان اتوبوسرانی برای روزهای بارانی و برفی در شهر قم، خاطرنشان کرد: با توجه به نوسازی ناوگان و ورود ۱۱۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی در کنار ظرفیت مناسب اتوبوس‌ها، این سازمان برای روزهای آینده و به‌ویژه ایام بارانی و برفی در قم در آمادگی کامل است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با تأکید بر اینکه تأخیر در رسیدن به ایستگاه‌ها و جابجایی مسافران توسط اتوبوس در روزهای بارانی و برفی با توجه به وضعیت شهر و مسائل جوی امری اجتناب‌ناپذیر است، خاطرنشان کرد: تیم‌های نظارتی در این زمینه فعال بوده و اگر مسائل ترافیکی وجود نداشته باشد جابجایی مسافران نیز با مشکل روبرو نخواهد بود.