38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

خط‌کشی عابرپیاده در مقابل ۲۵۰ مدرسه شهر

نماینده سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: خط‌کشی مسیر عابرپیاده روبروی مدارس را انجام دادیم که بیش از 250 مدرسه در سطح شهر در مقابل آنها خط‌کشی انجام شد.

به گزارش شهرنیوز، نماینده سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم در جلسه کمیته ساماندهی ارتباطات شهرداری و اداره کل آموزش و پرورش استان، با بیان اینکه یکی از اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک راه‌اندازی پارک ترافیک بوده است، گفت: راه‌اندازی این پارک در بلوار غدیر انجام شده و نصب علائم انتظامی و راه‌اندازی در حیطه وظایف سازمان بوده است.

وی با اشاره به پیگیری آسفالت پارک توسط سازمان، خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه هشت اقدامات را در خصوص آسفالت انجام داد تا ما بتوانیم ضمن آماده‌سازی سطح، خط‌کشی مسیرهای پارک را انجام دهد که ۴۲ میلیون تومان در این زمینه هزینه شد.

نماینده سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم اضافه کرد: خط‌کشی مسیر عابرپیاده روبروی مدارس را انجام دادیم که بیش از ۲۵۰ مدرسه در سطح شهر در مقابل آنها خط‌کشی انجام شد.

وی بیان کرد: برگزاری کمیته آموزش فرهنگ شهروندی را در سازمان انجام دادیم و مصوباتی داشتیم و دو مصوبه برگزاری آموزش ترافیک در مدارس ابتدایی و راه‌اندازی یک مجموعه کانکس دوچرخه در یکی از مدارس شهر را در خصوص آموزش و پرورش داشتیم.