38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

تعامل مطلوب شهرداری با آموزش و پرورش/شهرداری به خوبی ویژگی مردم‌محوری را نمایان کرده است

رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قم گفت: تعامل بسیار خوبی بین شهرداری و اداره کل روابط عمومی با دستگاه‌های مختلف ایجاد شده است.

به گزارش شهرنیوز، غلامرضا رضایی در جلسه کمیته ساماندهی ارتباطات شهرداری و اداره کل آموزش و پرورش استان، با بیان اینکه آموزش و پرورش یک دستگاه تعاملی است و برای ارتقا خود را وابسته به مردم می‌داند، اظهار کرد: شهرداری هم به خوبی از این ویژگی مردم محوری برخوردار است.

وی با اشاره به تعامل بسیار خوب شهرداری و اداره کل روابط عمومی با دستگاه‌های مختلف، تصریح کرد: آموزش و پرورش و حوزه روابط عمومی تعامل ویژه‌ای با دستگاه‌ها دارد و تلاش داریم تا جایی که امکان دارد انتظارات را برآورده کنیم.

رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قم گسترده‌ترین ارتباط آموزش و پرورش را در قالب پروژه مهر عنوان کرد و افزود: ما در آموزش و پرورش هزار و ۵۰۰ کد واحد آموزشی داریم که ۹۰۰ واحد آموزشی فعال هستند ضمن اینکه کانون‌های فرهنگی، مراکز تحقیقاتی و علوم و فنون هم جزو کدهای آموزشی هستند.

رضایی با بیان اینکه ۸۳ درخواست از نهادهای مختلف برای حضور در مدارس به آموزش و پرورش امسال ارسال شده است، خاطرنشان کرد: شرایط همکاری و جواب مثبت به تمام این درخواست‌ها برای آموزش و پرورش امکان‌پذیر نیست اما اعتقاد داریم نهادهایی چون آتش‌نشانی، مدیریت پسماند و مدیریت بحران اثربخشی فراوانی داشتند و بخشی از نواقص کار آموزش و پرورش را پر کرده‌اند.