35.2 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

تعویض و بازسازی تابلوهای معابر در سریع‌ترین زمان انجام می‌گیرد

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به اینکه شهروندان در صورت مشاهده تابلو کدر و مخدوش با سامانه 137 تماس بگیرند، گفت: تعویض و بازسازی تابلوی معابر در سریعترین زمان انجام گرفته و به هیچ وجه نام شهدا از تابلوها حذف نشده و نمی‌شود.

سید محمد موسوی منش با اشاره به اسامی شهدا در تابلوهای معابر، اظهار داشت: حدود دوماه قبل مجموعه شهرداری قم با اجرای پویشی در سطح مناطق هشتگانه شهر، تابلوهای مخدوش را بازسازی کرد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم ادامه داد: در این پویش مقرر شد تمام تابلوهای معابر و علی‌الخصوص تابلوهایی که مزین به نام شهدا هستند در صورتی که کدر و یا مخدوش شده‌اند توسط شهروندان گرامی به سامانه ۱۳۷ اطلاع داده شود تا هرچه سریعتر توسط شهرداری تابلو نو جایگزین تهیه و نصب شود.

موسوی منش با اشاره به اینکه در دوماه اخیر ۲۵۰ مورد گزارش ثبت شده مردمی اعم از تقدیر و تشکر، درخواست نام‌گذاری معابر و اصلاح تابلوها در سامانه ۱۳۷ شهرداری قم ثبت شده است، افزود: شهرداری قم بر اساس این گزارش‌های مردمی به‌صورت مداوم توسط سازمان زیباسازی و مناطق هشتگانه، اصلاح، تعمیر و تعویض تابلوها را انجام می‌‌دهد تا تابلوها جلوه مناسب‌تری داشته باشد.

وی بیان داشت: این اقدام همچنان ادامه داشته و در طول سال نیز از طریق گزارش‌های مردمی و یا بازدیدهای دوره‌ای به این مهم پرداخته می‌شود.

موسوی منش عنوان داشت: ممکن است تابلو ها بر اساس نور آفتاب و یا هر دلیل دیگری از بین بروند که شهروندان می‌توانند با سامانه ۱۳۷ شهرداری قم تماس گرفته و با ارائه اطلاعات این تابلوها، در سریعترین زمان تعمیر، بازسازی و یا تعویض انجام خواهد شد.

وی افزود: با تمهیدات در نظر گرفته شده، عملیات تعمیر، بازسازی و یا تعویض تابلوها حداکثر در چند ساعت انجام می‌گیرد.