37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

مشکل کمبود پارکینگ در قم حل شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشکلات متعددی در قم وجود دارد که از آن جمله مساله پارکینگ است؛ مسافران زیادی به قم می‌آیند و متاسفانه از پارکینگ مناسبی برخوردار نیستند.

به گزارش شهرنیوز، آیت‌الله ابراهیم امینی در دیدار با شهردار قم، با تاکید بر اینکه شهر قم شهر ویژه‌ای است، اظهار کرد: مشکلات متعددی در قم وجود دارد که از آن جمله مساله پارکینگ است؛ مسافران زیادی به قم می‌آیند و متاسفانه از پارکینگ مناسبی برخوردار نیستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امیدواریم با همت و دقت شما و با عنایتی که دارید مشکلات شهر قم حل شود و شهر به شرایطی برسد که همه بتوانند به خوبی از ظرفیت‌های آن بهره‌مند شوند.

آیت‌الله امینی ضمن تقدیر از اقدامات شهرداری قم در سال‌های اخیر، گفت: هرچه می‌توانید در این شهر که مرکز روحانیت و انقلاب و تشیع است انجام دهید؛ قم شهری است که چندین هزار طلبه در آن در حال تحصیل هستند و تعدادی از آنها از شهرهای دیگر وارد قم می‌شوند و وقتی وارد این شهر می‌شوند انتظار دارند که خدمات مناسبی به آنها ارائه شود.

وی با اذعان به اقدامات گسترده شهرداری در حوزه فضای سبز، خاطرنشان کرد: ما و مردم کارهای صورت گرفته را می‌بینند که قابل تقدیر است.