29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

انتصاب مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم به عنوان عضو اصلی هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قم

با حکم استاندار قم؛ مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم به عنوان عضو اصلی هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قم به مدت 2 سال منصوب شد.

به گزارش شهرنیوز؛ اولین جلسه هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان که عصر روز سه‌شنبه بیست و یکم آبان ماه ۱۳۹۸ و با حضور استاندار قم برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیران روابط عمومی‌های سازمان‌ها، ادارات و نهادهای استان قم برگزار گردید، احکام اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان از سوی استاندار صادر و ابلاغ شد.
مهدی کلانترزاده، مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم نیز در انتخابات ۱۵ مهر ماه سال جاری مجمع عمومی روابط عمومی‌های استان قم به عنوان یکی از ۹ نفر عضو اصلی هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قم انتخاب شده بود و استاندار قم نیز با توجه به این انتخابات وی را به عنوان یکی از اعضای اصلی این شورا به مدت ۲ سال منصوب‌کرد.
هم‌افزایی و هم‌فکری با سایر اعضا و فعالان و نخبگان این حوزه، در پیشبرد مطلوب برنامه‌های اطلاع‌رسانی استان و ارتقاء جایگاه نهاد روابط عمومی در سازمان‌های دولتی با رعایت اصول قانون‌مداری از جمله وظایفی است که در حکم استاندار قم برای اعضای اصلی هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قم به آن اشاره شده است.