30.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

باید با تکیه بر روحیه بسیجی سیر الی‌الله در شهرداری شکل بگیرد

شهردار قم گفت: کسانی که عضو بسیج می‌شوند باید روحیه بسیجی را در خود ایجاد کنند تا سیر الی‌الله در شهرداری شکل بگیرد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد در نشست اعضای شورا عالی و شورای فرماندهی و فرماندهان پایگاه بسیج مناطق هشتگانه شهرداری قم ، با بیان اینکه بسیج یعنی ایثار و توکل، اظهار کرد: بسیج یعنی اینکه آماده فرامین رهبر و ولی باشیم و هرچه که دستور بود مطیع باشیم.

شهردار قم با بیان اینکه باید بررسی کنیم که چقدر نسبت به روز قبل و سال قبل به سمت جلو حرکت کرده‌ایم، افزود: کسانی که عضو بسیج می‌شوند باید روحیه بسیجی را در خود ایجاد کنند تا سیر الی‌الله در شهرداری شکل بگیرد.

سقائیان‌نژاد با اشاره به ضرورت ارتباط مستمر با ائمه و توسل به ایشان، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم به معنای واقعی کلمه به عنوان یک بسیجی وظایف خود را دنبال کنیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های حشدالشعبی در عراق، خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال این است که جبهه شیعیان و حشدالشعبی را در عراق تضعیف کند در حالی که حشدالشعبی بود که جلوی داعش ایستاد و آنها را بیرون کرد.

شهردار قم با اذعان به اینکه حرکت در خلاف ماهیت بسبج نشان از حرکت در مسیر انحرافی و بیراهه رفتن است، اظهار کرد: مسئولین بسیج سمبلی باشند تا حرکتی خلاف بسیج و تفکر بسیجی نداشته باشیم. بی عدالتی در تفکر بسیجی و خدمت عوامل شهرداری در هر پست و مقامی جایگاهی ندارد.

گفتنی است، بیش از هزار و ۵۰۰ نفر از کارکنان شهرداری قم عضو بسیج  هستند.