29.8 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فاوا

حذف فیش حقوقی کاغذی در شهرداری قم

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: با هماهنگی‌های انجام شده بزودی چاپ فیش‌های حقوقی کاغذی در شهرداری قم متوقف خواهد شد.

به گزارش شهرنیوز؛ کورش محمدحسینی اعلام کرد، سرویس الکترونیکی مشاهده فیش حقوقی کارکنان بزودی برروی بسترهای خدمات الکترونیکی نوین شهرداری قرارخواهد گرفت.

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم با اعلام این خبر افزود: با راه‌اندازی درگاه جدید خدمات الکترونیکی با نام «پرونده من» و همکاری اداره کل امور مالی شهرداری قم، بزودی سرویس الکترونیکی مشاهده فیش حقوقی برای استفاده کارکنان شهرداری راه‌اندازی خواهد شد.

کوروش محمدحسینی

وی با تشریح خدمات این سامانه نرم‌افزاری گفت: این درگاه، محیط ویژه‌ای است که هر یک از کارکنان شهرداری و یا شهروندان محترم خواهند توانست با مراجعه به آن اطلاعات شخصی مربوط به خود در رابطه با شهرداری را مشاهده نمایند.

این درگاه هم اکنون نیز به صورت آزمایشی راه‌اندازی شده و سرویس‌هایی مانند مشاهده سوابق دوره‌های آموزشی کارکنان، و مشاهده سوابق درخواست‌های ثبت شده در سامانه ۱۳۷ در آن در دسترس می‌باشند.

سرویس جدید مشاهده فیش حقوقی به شکلی طراحی شده که هر فرد علاوه بر مشاهده فیش حقوقی جاری خود، امکان جستجو و مشاهده سوابق فیش‌های حقوقی خود را نیز دارد.

محمدحسینی اضافه کرد: هدف از راه‌اندازی این سرویس علاوه بر ایجاد سهولت برای همکاران شهرداری در دسترسی به بخشی از اطلاعات شغلی مرتبط با خود، حذف چاپ کاغذی فیش‌های حقوقی، کاهش هزینه‌های ارزی کشور و صرفه جویی در هزینه‌های جاری شهرداری می‌باشد.