35.9 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
بازرسی و رسیدگی به شکایات

حضور ۸ تیم نظارتی در مناطق هشتگانه شهرداری قم در اربعین حسینی

مدیرکل بازرسی و نظارت بر عملکرد شهرداری قم گفت: 8 تیم نظارت در دو شیفت 12 ساعته مناطق را مورد بازرسی قرار داده و این نظارت تا 5 روز پس از اربعین نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش شهر نیوز، بهاءالدین دشتی، با تأکید بر نظارت کامل شهرداری بر مناطق هشتگانه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) اظهار داشت: ستاد هشتگانه نظارت بر عملکرد مناطق تشکیل‌شده و به‌صورت مستمر مناطق بازدید می‌شوند.
وی رسیدگی به شکایات و نظرات مردمی در سامانه ۱۳۷ را مورد توجه قرارداد و افزود: یکی از برنامه ستاد هشتگانه رصد شکایات و نظرات مردمی در سامانه ۱۳۷ بوده و در اسرع وقت بازرسان به موارد اعلام‌شده رسیدگی کرده و مشکلات را برطرف می‌کنند.
مدیرکل بازرسی و نظارت بر عملکرد شهرداری قم ادامه داد: امسال لیست‌هایی در اختیار بازرسان قرار گرفته که بر طبق موارد مشخص‌شده مناطق را مورد بازرسی قرار داده و کمیته مربوط با توجه به گزارش بازرسان و اطلاعات جمع‌ آوری‌شده جمع‌بندی کرده و نارسایی‌ها را رفع می‌کنند.
وی برنامه بازدید ۸ تیم نظارت را به دو صورت مستمر و سرزده اعلام کرد و گفت: ۸ تیم نظارت در دو شیفت ۱۲ ساعته مناطق را مورد بازرسی قرار داده و این نظارت تا ۵ روز پس از اربعین نیز ادامه خواهد داشت.