27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

استقرار ستاد خدمات‌رسانی زائران در درب ۲ جمکران

شهردار منطقه 5 گفت: ستاد ویژه خدمات‌رسانی به زائران و مسافران در درب 2 جمکران آماده ارائه خدمات بوده و پاک‌سازی منطقه بعد از توزیع نذورات مردمی به‌سرعت انجام می‌شود.

به گزارش شهر نیوز، علیرضا اقبالیان شهردار منطقه ۵ در خصوص اقدامات انجام‌ شده به مناسبت اربعین حسینی (ع) اظهار داشت: آذین‌بندی منطقه با الوان و ریسه مشکی به‌صورت کامل انجام‌ شده و نیازمندی‌های مسافران شناسایی و برای رفع آن اقدامات لازم انجام‌ شده است.

وی اضافه شدن تعدادی سرویس بهداشتی سیار و ساماندهی سرویس بهداشتی‌های موجود در سطح بوستان‌ها و غیره را از اقدامات اولیه انجام‌ شده دانست و افزود: برای بیش از ۱۵ ایستگاه صلواتی در این منطقه مجوز صادر شده که هر ایستگاه دارای محل ویژه شارژ موبایل و راهنمایی مسیر است.

شهردار منطقه ۵ تأکید کرد: ستاد ویژه خدمات‌رسانی به زائران و مسافران در درب ۲ جمکران آماده ارائه خدمات بوده و پاک‌سازی منطقه بعد از توزیع نذورات مردمی به‌سرعت انجام می‌شود.

وی همچنین از ساماندهی پارکینگ‌های منطقه ۵ نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: پارکینگ‌های منطقه ۵ با حداکثر ظرفیت آماده پذیرش خودرو بوده و ناظران شهرداری به‌صورت ۲۴ ساعته به موارد گزارش‌شده رسیدگی می‌کنند.