38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

اجرای بیش از ۷۰کیلومتر خط کشی طولی معابر در پردیسان

شهردار منطقه هشت قم از اجرای بیش از 70 کیلومتر خط‌ کشی طولی معابر در این منطقه خبر داد.

ابوالفضل مستقیمی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سطح منطقه هشت در حوزه ترافیکی، اظهار کرد: با توجه به اینکه بسیاری از خیابان های جدیدالاحداث پردیسان دارای خط کشی مناسبی نبودند و خط کشی برخی معابر قدیمی نیز از بین رفته بود نسبت به خط کشی معابر و شوارع اقدام شد.
وی در ادامه با اشاره به احداث ادامه بلوار امام علی (ع) در پردیسان ابراز داشت: اقدامات ترافیکی شامل خط کشی و نصب تابلوها و علائم ترافیکی در این بلوار انجام شده است.
شهردار منطقه هشت قم با اشاره به اجرای بیش از ۷۰ کیلومتر خط کشی طولی معابر در پردیسان، تصریح کرد: در قالب این پروژه خط کشی نزدیک به ۱۰معبر در سطح منطقه از جمله بلوار امام علی(ع) به طول ۴۲هزار متر، بلوار امام صادق(ع) به طول۲۰هزار متر و بلوار امامت به طول ۲۰هزار متر انجام شد.
مستقیمی با اشاره به هزینه صورت گرفته برای اجرای این پروژه، خاطرنشان کرد: مجموعا برای خط کشی بیش از ۷۰کیلومتر از معابر و شوارع منطقه بالغ بر ۴ میلیارد ریال هزینه شده است.
شهردار منطقه هشت قم در ادامه با اشاره به خط کشی عابر پیاده در معابر و تقاطع های سطح منطقه خاطر نشان کرد: به مناسبت بازگشایی مدارس بیش از ۴۰۰ شابلن خط کشی عابر پیاده در تقاطع ها و مقابل مدارس اجرا شده است.
وی همچنین نصب تابلو و علائم هشدار دهنده در سطح منطقه را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: نصب تابلوهای هدایت مسیر، علائم ترافیکی و اجرای سرعتکاه از دیگر اقدامات ترافیکی در سطح منطقه هشت بوده است.
مستقیمی با اشاره به پیگیری طرح‌ها و پروژه‌های اصلاح هندسی در سطح منطقه هشت، بیان کرد: بر این اساس با احصاء مشکلات و نیازمندی‌های ترافیکی طرح‌های مرتبط تعریف و اجرایی می‌شود.