25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 6

آغاز عملیات اجرایی تراش و روکش آسفالت بلوار کارگر با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال

شهردار منطقه شش قم، از اجرای پروژه بهسازی،روکش و تثبیت بستر آسفالت بلوار کارگر حدفاصل بلوار کشاورز شمالی تا زیرگذر کارگرخبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش، علی حاتمی فرد با بیان این خبر، آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهر را یکی از خواسته‌های به حق شهروندان از شهرداری دانست و اظهار داشت : یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک شهر زیبا وضعیت آسفالت خیابانها و معابر آن است و تاثیر زیادی بر منظر شهر از نگاه شهروندان دارد.
وی افزود : در حال حاضر بلوار مذکور جزء مسیرهای اصلی منطقه می باشد که روزانه حجم بسیار زیادی از ترافیک منطقه را تحمل می کند و ترمیم و روکش آسفالت این خیابان در کاهش بار ترافیک و تسهیل تردد آسان وسایل نقلیه تأثیر مثبت خواهد داشت. شهردار منطقه۶ بیان داشت: تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏ شود، به همین منظور عملیات بهسازی، روکش و تثبیت بستر آسفالت این محدوده اجرایی می‌گردد.
شهردار منطقه شش ادامه داد: این پروژه با اعتبار ۲۱ میلیارد ریالی اجرایی می شود که اقدامات و فعالیت‌های عمرانی این منطقه در راستای تامین رفاه و آسایش بیشتر شهروندان انجام می‌شود که در این راستا بحث تامین روشنایی بلوار کارگر با تعامل شهرداری و اداره برق انجام و احداث تابلیه نیز همزمان در حال اجرا می باشد.