40.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

کسی نباید مانع اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر شود/کار شهرداری برای ایجاد سالن ورزشی اقدامی ارزنده و قابل تقدیر است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد کسی مانع اجرای مصوبه شوراي اسلامی شهر كه تبديل به قانون شده شود، گفت: حتما نهادهاي نظارتي بايد كمك شهرداري و شورای اسلامی شهر باشند تا كارهاي بزرگ در شهر انجام شود.

به گزارش شهرنیوز، احمد امیرآبادی فراهانی در آئین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه ورزشی سرلشکر خلبان شهید عباس اکبری، با اشاره به اهتمام شهرداری قم در ترویج فرهنگ و نام شهدا در جامعه، اظهار کرد: شهرداری قم نسبت به ترویج نام شهدا اهتمام دارد در حالی برخی تلاش دارند نام شهدا را از معابر شهرها حذف کنند.

وی خاطرنشان کرد: در برخی از شهرهای کشور بر اساس عمق نفوذ اسامی شهدا از کوچه ها و خیابان های جمع آوری می‌شود در حالی در کلانشهر قم روحیه ایثار و شهادت در جریان است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از شهرداری در اجرای تقاطع سه سطحه ولیعصر(عج) و ثبت رکوردی را در کشور در این پروژه، گفت: همه ما باید به مدیریت شهری کمک کنیم؛ امروز دولت با مشکل کمبود منابع مواجه است و مدیریت شهری می تواند با استفاده از ظرفیت مردم و منابع مردمی و سرمایه گذاری و استفاده از خلاقیت و نخبگان شهرى و ظرفیت جوانان قطار توسعه را سرعت بیشتری بدهد.

امیرآبادی با تاکید بر اینکه مجموعه مدیران باید کمک کنند که خدمات شهرداری شتاب بیشتری بگیرد، افزود: عقب ماندگی‌ها در شهر قم بسیار است و کار شهرداری برای ایجاد سالن ورزشی اقدامی ارزنده و قابل تقدیر بوده است.

وی همچنین با اشاره به وصول طلب ۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری از دولت در سال گذشته، گفت: امیدواریم اقداماتی که برای جذب حدود ۶٠٠ میلیارد بدهی دیگر دولت به شهراری آغاز شده نتیجه بگیرد و به همراه ٧٠٠ میلیارد سال گذشته کمک زیادی به شهر داشته باشد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد کسی مانع اجرای مصوبه شورای اسلامی شهر که تبدیل به قانون شده شود، اظهار کرد: حتما نهادهای نظارتی باید کمک شهرداری و شورای اسلامی شهر باشند تا کارهای بزرگ در شهر انجام شود.

امیرآبادی گفت: اگر مجموعه پیاده راه انقلاب به تصویب شورای اسلامی شهر رسیده و مطالبه مردم هم هست باید انجام شود؛ ما منتخب مردم هستیم و آنچه که تصمیم می گیریم باید در راستای نیاز و خواست مردم باشد و مردم هم در خصوص اجرای پیاده راه ارم رضایت زیادی داشته اند.