36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
فنی و عمرانی

مسیر زیرگذر و امتداد بلوار فردوسی تا قبل از پایان سال افتتاح می شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به اجرای پروژه زیرگذر بلوار فردوسی، بیان کرد: این پروژه هم اکنون فعال بوده و تلاش داریم که مسير زيرگذر و امتداد بلوار فردوسي را تا قبل از پايان سال افتتاح کنیم.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا قاری قرآن در آئین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه ورزشی سرلشکر خلبان شهید عباس اکبری، با اشاره به نیاز شهر به توسعه فضاهای ورزشی و فرهنگی، اظهار کرد: بعد از راه اندازی مجموعه ورزشی چندمنظوره در منظقه ۶ این مجموعه ورزشی در منطقه یک آماده بهره‌برداری شده و باقی مجموعه‌های ورزشی در مناطق دیگر نیز تکمیل می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به امکانات این مجموعه‌های ورزشی، تصریح کرد: در این مجموعه‌ها ورزش‌هایی چون فوتبال، والیبال، بسکتبال و ورزش‌های رزمی و بدنسازی قابلیت انجام دارد و سالن‌های رختکن هم برای آن پیش‌بینی شده است.

قاری قرآن گفت: متوسط مساحت مجموعه های ورزشی شهرداری قم که در مناطق هشت گانه در حال احداث ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع است.

وی افزود: این مجموعه های ورزشی بعد از افتتاح در اختیار سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم قرار می گیرد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم در ادامه سخنان خود با اشاره به دیگر پروژه‌های عمرانی شهرداری قم، وضعیت پروژه تقاطع سه سطحه میدان ولیعصر(عج) را مورد توجه قرار داد و افزود: هفته گذشته بتن ریزی بخش ویژه ای از تقاطع ولیعصر(عج) انجام شد و امیدواریم تا آذرماه بتوانیم بخش اول پروژه را افتتاح کنیم و کل پروژه تا اوایل سال آینده در اختیار مردم قرار دهیم.

قاری قرآن با اشاره به اجرای پروژه زیرگذر بلوار فردوسی، بیان کرد: این پروژه هم فعال بوده و تلاش داریم که مسیر زیرگذر و امتداد بلوار فردوسی را تا قبل از پایان سال افتتاح کنیم.

وی با بیان اینکه در منطقه دو نیز پروژه‌هایی فعال است، افزود: پروژه تونل جمهوری که امتداد جمهوری به سمت کمربندی را تکمیل می‌کند هم به صورت ویژه پیگیری می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از کلنگ‌زنی پروژه تقاطع بلوار شهید کیوانفر و خیابان امام خمینی(ره) در هفته آینده خبر داد و افزود: این پروژه برای تسهیل تردد مردم به سمت حرم مطهر اجرایی خواهد شد.

قاری قرآن گفت: متوسط مساحت مجموعه های ورزشی شهرداری قم که در مناطق هشت گانه در حال احداث ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع است.

وی افزود: این مجموعه های ورزشی بعد از افتتاح در اختیار سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم قرار می گیرد.