36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

تاکید بر لزوم توجه مردم بر استفاده از وسایل نقلیه عمومی در حد امکان

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری هم در همایش تجلیل از همیاران پلیس و فرهنگ یاران ترافیک بر لزوم توجه مردم بر استفاده از وسایل نقلیه عمومی در حد امکان تاکید کرد.

عباس ذاکریان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری هم در همایش تجلیل از همیاران پلیس و فرهنگ یاران ترافیک با بیان اینکه توسعه حمل و نقل عمومی امکان پذیر نخواهد بود مگر با مسئولیت پذیری انسان به عنوان مهمترین عامل ایجاد نظم بخشی بر لزوم توجه مردم بر استفاده از وسایل نقلیه عمومی در حد امکان تاکید کرد.

وی همچنین از اختصاص بودجه ۱۲ میلیارد تومانی برای ایجاد ۴ پله برقی در سطح شهر در آینده نزدیک خبر داد.

سرهنگ صیاد درویشی جانشین فرماندهی انتظامی استان قم نیز در این مراسم، قانون مداری را محور توسعه جامعه در بخش‌های مختلف برشمرد و گفت: در حوزه ترافیک هم توجه به قانون میتواند نقش موثری در کاهش آسیب‌های جانی مالی و فرهنگی داشته باشد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۰۴ نفر در محور‌های داخل شهری و ۱۳۶ نفر در محور‌های برون شهری بر اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست داده اند، گفت: توجه آموزشگاه‌های رانندگی برای تربیت افراد با مهارت بالای رانندگی و آموزش دانش آموزان در مقاطع مختلف در کاهش آسیب‌های ناشی از تصادفات رانندگی بسیار موثر خواهد بود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم پلیس را یار مهربان و مقتدر مردم برشمرد و افزود: عادی سازی فرهنگ بدحجابی در خودرو‌های شخصی از دیگر توطئه‌های فرهنگی دشمنان است که پلیس با همکاری مردم با برهم زنندگان نظم عمومی برخورد خواهد کرد.