35 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 6

تقدیر شهردار منطقه شش از پیام آوران امنیت و اقتدار ملی

شهردار منطقه شش به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در کلانتری های سطح حوزه استحفاظی منطقه شش از پیام آوران امنیت و اقتدار ملی تقدیر کرد.

شهردار منطقه شش به همراه معاونین و مدیران منطقه ، با حضور در کلانتری های سطح حوزه استحفاظی منطقه شش، با اهدای گل و لوح سپاس از پیام آوران امنیت و اقتدار ملی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه شش ، شهردار منطقه در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: به پاس تلاش‌های بی شائبه و مجاهدت‌های شما دلیرمردان سرافراز، حماسه‌سازان پیروز و سنگرداران همیشه بیدار از تلاشهای شبانه روزی شما تقدیر وسپاسگزاری می نمائیم.
علی حاتمی فرد ادامه داد : بی تردید امنیت و آرامش امروز سرزمین عزیزمان ایران را مدیون فداکاری‌ها و فعالیت‌های خستگی‌ناپذیر نیرو‌های نظامی، انتظامی و امنیتی کشور هستیم ، نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ قرین با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی است که با توکل بر خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر «عج»در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده‌اند.
‌وی در پایان ابراز امیدواری کرد : در سایه حفظ و امنیت موجود ، مدیریت شهری نیز با خدمت رسانی بهینه آسایش و رفاه شهروندان را فراهم سازد.