29.8 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

روزانه ۱۳۰۰ زائر اربعینی با اتوبوس از قم به مرزها اعزام می‌شوند

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از اعزام روزانه ۴۰ تا ۴۵ دستگاه اتوبوس به مرزهای ایران و کشور عراق خبر داد و گفت: این تعداد دستگاه اتوبوس با ظرفیتی بالغ‌بر ۱۳۰۰ نفر در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

رضا پوریافر با اشاره به نزدیکی ایام اربعین و استقبال مردم برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی، اظهار داشت: سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم و پرسنل آن آمادگی کامل در خدمات‌رسانی به مسافران را دارد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم ستاد خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی را متشکل مدیران انجمن صنفی شرکت‌های مسافربری و رانندگان، پلیس پایانه، پرسنل سازمان ، نماینده اداره کل حمل‌ونقل استان و نماینده حوزه علمیه اعلام کرد و افزود: این ستاد از ۵ مهرماه تشکیل‌شده و تا پایان اربعین حسینی و بازگشت مسافران به کار خود ادامه خواهد داد.

پوریافر از اعزام روزانه ۴۵ دستگاه اتوبوس به مرزهای ایران و کشور عراق خبر داد و گفت: روزانه بین ۴۰ تا ۴۵ دستگاه اتوبوس، با ظرفیتی بالغ‌بر ۱۳۰۰ نفر در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

وی ساعت حرکت اتوبوس‌ها را از ساعت ۱۲ الی شش بعدازظهر اعلام و خاطرنشان کرد: نظارت بر نرخ بلیت اتوبوس‌ها و ساعات حرکت توسط اداره کل حمل‌ و نقل و پایانه‌های استان، واحد گشت و بازرسی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم و پلیس راهور استان در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم تأکید کرد: جهت خدمات‌رسانی بهتر مرکز پیام این سازمان با شماره تماس ۳۶۶۴۴۰۳۰ الی ۳۲ همه‌روزه پاسخگوی زائرین بوده و نحوه تهیه بلیت و ساعات حرکت اتوبوس‌ها را به مسافران اعلام می‌کند.