6 C
شهر مقدس قم
۳۰ دی ۱۳۹۸
ورود / عضویت
Fa | En | Ar
اخبار مناطق

اجرای عملیات تراش،ترمیم و روکش آسفالت بلوار غدیر

شهردار منطقه 4 از اجرای عملیات تراش ، ترمیم و روکش آسفالت بلوار غدیر با اعتباری بالغ  بر 60 میلیارد ریال خبر داد.

مهندس مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه 4 با اعلام این خبر افزود: در راستای خدمت رسانی به شهروندان با رویکرد افزایش ضریب ایمنی و مناسب سازی معابر و شوارع  در راستای تسهیل در عبور و مرور شهروندان بیش از 1400تن آسفالت در مساحت 12000 متر مربع از بلوار غدیر با هزینه ای بالغ بر 60 میلیارد ریال روکش آسفالت و لکه گیری شد.

وی در ادامه از اجرای بیش از 25 هزار تن آسفالت به مساحت 200 هزار متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 100  میلیارد ریال در معابر و شوارع سطح منطقه چهار در 6 ماه نخست سال جاری خبر داد.

شهردار منطقه 4 بیان کرد: استاندارد سازی  و افزایش ضریب ایمنی در جهت تسهیل در عبور و مرور و نیز پیشگیری از حوادث و ایجاد ترافیک و حل مشکلات و بازسازی بافت شهری معابر و شوارع از جمله اهداف مهم طرح می باشد که با پیش بینی و برنامه ریزی های به عمل آمده و تخصیص در بودجه 98 عملیات اجرای روکش آسفالت و لکه گیری معابر و شوارع مورد نیاز سطح منطقه با در نظر گرفتن اولویت ها اقدام خواهد شد .

وی در پایان از همکاری و مساعدت شهروندان در خصوص اجرای پروژه های شهری تقدیر و تشکر نمود و اظهار کرد:  تعامل شهروندان گامی مهم در جهت پیشبرد اهداف مدیریت شهری به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی معابر و شوارع و استاندارد سازی آنان می باشد.