37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

استفاده از تجربیات اعضای ادوار گذشته برای تحقق اهداف شورا

رئیس شورای اسلامی استان قم گفت: شورای استان با برگزاری نشست‌ها و همایش‌های مختلف به دنبال استفاده از تجربیات اعضای ادوار مختلف است تا بتواند اهداف مورد نظر را با سرعت بیشتری تحقق بخشد.

به گزارش شهرنیوز، حجت‌الاسلام سیدمحمد آتش‌زر در دومین نشست ادوار شورای اسلامی استان قم که در سالن رضوان شهرداری قم برگزار شد، با بیان اینکه استاندار و شهردار قم شورا باور و شورا یاور هستند، اظهار کرد: این مسئولان طی مدتی که در استان و شهر قم فعالیت داشته‌اند به‌خوبی یاور شوراها بوده‌اند.

رئیس شورای اسلامی استان قم با اشاره به اینکه به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی بهترین نعمت برای شوراییان خدمت به مردم است، اضافه کرد: در این نشست گردهم آمده‌ایم تا بتوانیم شاهد تبادل نظر و افزایش ارتباط میان ادوار شورای اسلامی استان قم باشیم.

آتش زر گفت: این شورا با برگزاری نشست‌ها و همایش‌های مختلف به دنبال استفاده از تجربیات اعضای ادوار مختلف است تا بتواند اهداف مورد نظر شورای اسلامی را با سرعت بیشتری تحقق بخشد.

وی از ارتباط مطلوب این مجموعه با دستگاه‌های اجرایی یاد کرد و ادامه داد: هر چند مشکلات و معضلات موجود در برخی از عرصه‌های استان قابل توجه است اما امیدواریم با مشارکت و همیاری مجموعه‌ها مختلف بتوانیم در حد توان در راستای رفع آن‌ها گام برداریم.