36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 4

شهردار منطقه ۴ همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با حضور در یکی از مدارس سطح منطقه زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را به صدا درآورد

شهردار منطقه 4 همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با حضور در یکی از مدارس سطح منطقه زنگ آغاز سال تحصیلی جدید را به صدا درآورد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴،در اولین روز مهر ماه سال ۱۳۹۸ مصادف با بازگشایی مدارس، معاون وزیر آموزش و پرورش، استاندار قم ، مدیر کل آموزش و پرورش استان ، شهردار منطقه و جمعی از مدیران استانی زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه شاهد اشراقی واقع در خیابان انسجام را به صدا در آوردند.

مهندس مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه ضمن تقدیم پیام دکتر سقائیان نژاد شهردار قم در خصوص بازگشایی مدارس با اهدای بیش از ۶۰۰ شاخه گل در مدرسه فوق ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به دانش آموزان ، مدیران  ، معلمین و پرسنل زحمتکش آموزش و پرورش و نیز گرامی داشت یاد و خاطره دلیرمردان هشت سال دفاع مقدس بر اهمیت علم آموزی تاکید کرد و افزود: حضور پویای دانش آموزان در مدارس و ایجاد محیطی با طراوات می تواند بستر شوق آفرینی و ایجاد انگیزه را در میان این قشر دو چندان کند.

وی در ادامه بیان کرد: نسیم آغاز سال تحصیلی و شروع کار مدارس و همزمانی آن با هفته دفاع مقدس و تقارن آنها با ماه محرم و مکتب عاشورای حسینی در مهر امسال نمادی از علم و ایثار و شهادت است که تحت تاثیر آموزه‌های آموزگار بزرگ شهامت و شهادت، آزادی و عدالت حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه السلام قرار دارد.

شهردار منطقه ضمن ابراز همکاری و همدلی با اهالی دانش و آرزوی آینده ای روشن برای ایران اسلامی سلامتی و موفقیت را برای همه جویندگان علم و معرفت از خداوند خواستار شد.

همچنین در آغاز سال تحصیلی جدید معاونین و مدیران شهرداری منطقه ۴ نیز با حضور در مدرسه آیت الله دیباجی در شهرک ایثار و مدرسه حاج شیخ محمد منتظری در بلوار شهید کریمی ضمن قرائت پیام شهردار قم و عرض تبریک شهردار منطقه، زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدا در آوردند.