36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

ارزیابی اجرای دقیق پروژه‌های شهر با سامانه کنترل پروژه شهرداری

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم از ارزیابی اجرای دقیق پروژه‌های شهر با سامانه کنترل پروژه شهرداری خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، محسن رنجبر با اشاره به کاربرد سامانه کنترل پروژه شهرداری قم، اظهار کرد: سامانه کنترل پروژه بر عملکرد ردیف های عمرانی در بودجه‌ها نظارت دارد و جزء جزء ردیف‌های عمرانی بودجه‌ای را نظارت می کند که در زمان معین شده توسط واحدهای متولی به انجام برسد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم با تاکید بر اینکه برای سال ۹۸ بالغ بر هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی برای شهرداری پیش‌بینی شده است، افزود: این بودجه در حدود هزار پروژه کوچک و بزرگ تقسیم شده است؛ از نورپردازی و انتقال آب‌های سطحی گرفته تا پروژه مترو و تقاطع های سه سطحه و وضعیت عملکرد تمامی این پروژه ها را در این سامانه به صورت ماهیانه ارزیابی می شود.

رنجبر خاطرنشان کرد: به همین خاطر تمام قسمت‌های شهرداری از ابعاد مختلف عملکردی، بودجه‌ای، برنامه‌ای و غیره کنترل می‌شود و در نهایت بررسی می‌شود که وضعیت حرکت در مسیر چشم‌انداز چگونه است.

وی با تاکید بر راه‌اندازی سامانه بازخورد استراتژیک، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد در شهرداری قم، گفت: تمام این سامانه‌ها وضعیتی را ایجاد می‌کنند تا ما بازخوردی از عملکرد شهرداری برای دستیابی به اهداف برنامه قم ۱۴۰۰ و چشم‌انداز ۱۴۱۴ بگیریم.