16.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مهر ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار معاونت ها

طراحی سایت ۴ هکتاری آموزش آتش نشانی در قم

معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: سایت آموزش 4 هکتاری آتش نشانی در قم برای مردم به خصوص آتش نشان افتخاری در حال طراحی است و به دنبال راه اندازی بخشی از آن تا پایان سال هستیم.

سید امیر سامع با اشاره به وضعیت بودجه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم، اظهار کرد: بودجه سالیانه این سازمان حدود ۴۰ میلیارد تومان است و هر سال هم ردیفی با اعتبار ۸ تا ۱۰ میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت آتش نشانی در بودجه شهرداری پیش بینی می‌شود، آموزش‌ها و بازدیدهای آتش نشانی قم برای پیشگیری از حوادث به صورت مستمر در حال انجام است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم ادامه داد: سایت آموزش ۴ هکتاری آتش نشانی در قم برای مردم به خصوص آتش نشان افتخاری در حال طراحی است و به دنبال راه اندازی بخشی از آن تا پایان سال هستیم و به مرور سایت تکمیل خواهد شد.

سامع افزود: سازمان آتش نشانی شهر در آتش‌سوزی‌هایی که تبدیل به بحران می‌شود، با درخواست مدیریت بحران استان قم وارد شهرک‌های صنعتی شهر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: موتورسواران یکی از معضل‌های شهر قم هستند و باید بحث پارک موتورسواران به صورت لایه به لایه حل شود، بحث ایمنی موتورسواران اهمیت زیادی دارد.