38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

تعامل شهرداری و آموزش و پرورش نظام مند و منسجم است

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با اشاره به تاکید شهردار قم مبنی بر ساماندهی و انسجام بخشی در ارتباط بین شهرداری و دیگر ارگان‌ها، گفت: ارتباط شهرداری با آموزش و پرورش در سال تحصیلی جاری منسجم و نظام‌مند خواهد بود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با اشاره به تاکید شهردار قم مبنی بر ساماندهی و انسجام بخشی در ارتباط بین شهرداری و دیگر ارگان‌ها گفت: ارتباط شهرداری با آموزش و پرورش در سال تحصیلی جاری منسجم و نظام‌مند خواهد بود.

به گزارش شهر نیوز، مهدی کلانترزاده در نشست مشترک اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم و روابط عمومی آموزش و پرورش که با حضور مسئولان ارتباطات و امور فرهنگی شهرداری‌های مناطق و مسئولان روابط عمومی نواحی اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد به نقش شهرداری در عرصه خدمت رسانی به مردم اشاره کرد و اظهار کرد: باید رویکردها برای ورود به مسائل مختلف کارشناسی و با دقت نظر همراه باشد تا به نتایج مطلوب دست یابیم.

وی با اشاره به تعامل و همکاری مستمر شهرداری و آموزش و پرورش و نقش روابط عمومی دو نهاد، در تحقق این امر مهم خاطرنشان کرد: سیاست شهرداری این است که اگر قرار است ارتباطی با مجموعه‌های مختلف رقم بخورد باید به صورت دقیق و کارشناسی باشد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم با اشاره به تطابق برخی از رسالت‌های شهرداری و آموزش و پرورش بیان کرد: با هم افزایی در جهت اقدامات مشترکی که در دستور کار آموزش و پرورش و شهرداری قرار دارد می توانیم به نتایج بسیار خوبی دست یابیم.

وی با اشاره به اینکه باید ارتباط بین شهرداری و آموزش و پرورش در سطوح مختلف از مدیران ارشد گرفته تا کارشناسان دنبال شود، یادآور شد: شهردار قم بر ساماندهی و انسجام بخشی در ارتباط بین شهرداری و دیگر ارگان‌ها تاکید دارند و یکی از ادارات مهم در این بخش آموزش و پرورش است.

در این جلسه بر هماهنگی بین مناطق شهرداری و نواحی آموزش و پرورش، حضور مدیران شهرداری در مدارس همزمان با آغاز سال تحصیلی، هماهنگی در آماده سازی مدارس به مناسبت سال تحصیلی و دیگر اقدامات مشترک تاکید شد.