35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

توزیع بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ پک آموزشی به تاکسی داران قم

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم از توزیع بیش از 3 هزار و 500 پک آموزشی به تاکسی‌داران قم برای آغاز سال تحصیلی خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مرتضی عزتی با توجه به آغاز سال تحصیلی، از حمایت سازمان تاکسیرانی شهرداری قم از رانندگان تاکسی خبر داد و اظهار داشت: برنامه‌های حمایتی سازمان تاکسیرانی از خانواده تاکسیرانی برای آغاز سال تحصیلی در حال اجرا است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم تعداد تاکسی‌های فعال در سطح شهر را پنج هزار و ۷۰۰ دستگاه تاکسی اعلام کرد و افزود:  شرکت تعاونی سازمان تاکسیرانی در حال توزیع انواع اقلام آموزشی در قالب پک‌های آموزشی به تاکسی داران است.

عزتی تعداد پک‌های آماده‌شده را بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ عدد اعلام کرد و گفت: تاکسی داران با مراجعه به کانکس رو به روی سازمان تاکسیرانی واقع در میدان ۷۲ تن می‌توانند این پک‌ها را به قیمت تعاونی دریافت کنند.

وی همچنین از پیگیری باطری ماشین برای تاکسی داران خبر داد و تصریح کرد: حمایت از خانواده تاکسیرانی مهم‌ترین دغدغه سازمان بوده و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه سازمان تاکسیرانی اقلام موردنیاز تاکسی‌داران را باقیمت تعاونی ارائه می‌دهد.