28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

مسیر روگذر تقاطع ولیعصر(عج) اواخر مهرماه امسال بازگشایی می‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از بازگشایی مسیر روگذر تقاطع ولیعصر(عج) از اواخر مهرماه امسال خبر داد.

علیرضا قاری قرآن بابیان اینکه این پروژه در حال حاضر از پیشرفت مناسبی برخوردار است، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مسیر روگذر این تقاطع از اواخر مهرماه و یا نهایت ابتدای آبان ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد و تردد در آن امکان‌پذیر می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم در خصوص پروژه‌های دیگر شهر نیز بیان داشت: پروژه تقاطع خیابان امام خمینی (ره) و شهید کیوانفر مراحل اداری خود را طی می‌کند و در ماه‌های پیش رو فاز عملیاتی پروژه شروع خواهد شد.

قاری قران به نظرات کارشناسان در نوع اجرای پروژه اشاره کرد و ابراز داشت: این پروژه از نظر فنی به‌هیچ‌عنوان امکان‌پذیر نیست که مسیر زیرگذر از خیابان شهید کیوانفر عبور بکند و حتی کمیته فنی شورای ترافیک نیز اجرای طرح را تأیید کرده است.

وی افزود: کارهای مناقصه و انتخاب پیمانکار این پروژه در حال انجام است و بعد از گذشت این پروسه به‌زودی کلنگ آغاز این پروژه به زمین زده خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم نوسانات قیمت در سال گذشته را یکی از عوامل کندی و یا عدم شروع برخی از پروژه‌ها عنوان کرد و گفت: بحمدالله در سال جاری در این زمینه مشکلی وجود ندارد و با برنامه‌ریزی کارها را پیش می‌بریم.