37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

تخفیف عوارض نوسازی شهرداری قم پایان شهریور امسال به اتمام می‌رسد

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: تسهیلاتی که برای مودیان خوش‌حساب عوارض نوسازی شهرداری برای ۶ ماهه اول سال جاری تصویب‌شده بود در تاریخ ۳۱ شهریورماه سال جاری به پایان می‌رسد.

به گزارش شهرنیوز،محمود مسگری در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم که در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به تخفیف عوارض نوسازی شهرداری قم به شهروندان و مودیان خوش حساب افزود: از ابتدای مهرماه سال ۹۸، ۳۰درصد تخفیف در بها خدمات پسماند حذف می‌شود و شهروندان می‌توانند در فرصت باقی‌مانده نسبت به پرداخت عوارض نوسازی در بها خدمات ملک خود اقدام کنند.
زین‌العابدین قراچورلو عضو شورای اسلامی شهر قم نیز با اشاره به حساسیت تفریغ بودجه سازمان‌های تابعه شهرداری قم گفت: با دقت نظر و تفسیر صحیح از قانون باید مانع از بی‌نظمی مالی در بین این سازمان‌ها شد.
حل مشکل دو شغله‌ها در سازمان‌های شهرداری
در ادامه اسلامی رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر درباره عدم حضور همزمان معاونان و مدیران شهرداری در سازمان‌ها را موردتوجه قرار داد و گفت: این قانون سبب شده بود که بسیاری از مدیران ترس از امضا داشته باشند که جلسه‌ای در کمیسیون برنامه‌وبودجه در این زمینه تشکیل‌شده است که بعد از پذیرش دیوان محاسبات و سازمان بازرسی این موضوع حل‌شده است.