37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

خدمات شهرداری در ایام محرم بی‌نظیر بود

فرماندار قم با تاکید بر اینکه خدمات شهرداری در ایام محرم بی‌نظیر بود، تصریح کرد: در این ایام خصوصا تاسوعا و عاشورا در مرکز شهر تردد زیادی داشتیم و نظافت شهر زبان‌زد بود و شاهد اقدام شایسته بودیم.

به گزارش شهرنیوز، مرتضی حیدری در جلسه شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه شورای اسلامی شهر برای این به وجود آمد که مردم سرنوشت خود را در دست گیرند، اظهار کرد: هرچند مخالفت‌هایی با وظایف شوراها وجود دارد اما در این چندسالی که شوراها به وجود آمده‌اند شاهد توسعه چشم‌گیری در شهرها هستیم، شاید اگر دست دولت هم بود همین اتفاق می‌افتاد ولی این مشارکت مردم جای شکر دارد.

فرماندار قم با اشاره به عملکرد مثبت و قابل قبول شورای اسلامی شهر و شهرداری، گفت: عملکرد شورا و شهرداری در راستای حقوق مردم بوده و جهت‌گیری مثبت در راستای تحول و توسعه شکل گرفته و استفاده بیشتر از سرمایه‌گذار می‌تواند این مهم را نزدیک‌تر سازد.

حیدری با اشاره به اجرای پروژه‌های متعدد در نقاط مختلف شهر، تصریح کرد: این نشان می‌دهد که شهرداری فعال است و در این شرایط نامساعد اقتصادی با این وسعت پروژه‌های عمرانی در شهر در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه شهر قم با حمایت نخبگان و مردم به سمت توسعه می‌رود، گفت: انتظار این است که در آستانه انتخابات آرامش در شهر حفظ شود.

فرماندار قم با تاکید بر اینکه ایرادات هیأت تطبیق برای اذیت کردن شورا یا مانع‌تراشی نیست، خاطرنشان کرد: شهرداری در مناطق مختلف شهر پروژه‌های ارزشمند فعال اجرا کرده و امید است شهرداری عنایت ویژه به منطقه محروم مرکز شهر همچون نوبهار داشته باشد.

حیدری با تاکید بر اینکه خدمات شهرداری در ایام محرم بی‌نظیر بود، تصریح کرد: در این ایام خصوصا تاسوعا و عاشورا در مرکز شهر تردد زیادی داشتیم و نظافت شهر زبان‌زد بود و شاهد اقدام شایسته بودیم.