31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

همزمان با دهه اول محرم صورت گرفت؛ توزیع کارتن پلاست و کیسه جمع آوری پسماند در بین هیئات و ایستگاه های صلواتی

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از توزیع کارتن پلاست و کیسه جمع‌آوری پسماند در بین هیئات و ایستگاه‌های صلواتی همزمان با دهه اول محرم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز؛ سید عبدالله میرابراهیمی با اشاره به برپایی هیئات و دسته‌جات عزاداری در ایام ماه محرم گفت: سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم در کنار دیگر مجموعه‌های شهرداری قم، تدابیر لازم را با آماده‌باش کامل پرسنل و استقرار نیروهای خدماتی و ماشین‌آلات در نقاط مختلف پیش‌بینی کرده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم افزود: به منظور حفظ پاکیزگی و نظافت معابر و مسیرهای تردد زائران، سطل‌های کارتن پلاست و کیسه‌های جمع‌آوری پسماند در میان ایستگاه‌های صلواتی در سطح شهر توزیع شده است.

وی گفت: آموزش‌های لازم به رابطین هیئت‌ها با موضوع رعایت بهداشت و مباحث ایمنی و استفاده از کیسه پلاستیک و کارتن پلاست در هیئات و ایستگاه‌های صلواتی ارائه شده است.

میرابراهیمی خاطرنشان کرد: از مسئولان هیئت‌ها و شهروندان محترم درخواست می‌کنیم تا با قراردادن پسماندها در مخازن و مکان‌های ویژه جمع‌آوری زباله‌ها و خودداری از رهاسازی آن‌ها در سطح کوچه‌ها،خیابان‌ها و جوی‌های آب خدمتگزاران خود را در شهرداری یاری رسانند.