9.1 C
شهر مقدس قم
۲۲ آبان ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار سازمان اتوبوسرانی

نصب ۱۵۰ تابلوی اطلاع‌رسانی در ایستگاه‌های اتوبوس سطح شهر قم

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از نصب تابلوهای اطلاع‌رسانی در 150 ایستگاه اتوبوس سطح شهر قم خبر داد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از نصب تابلوهای اطلاع‌رسانی در ۱۵۰ ایستگاه اتوبوس سطح شهر قم خبر داد و گفت: با نصب تابلوهای دیجیتالی در این ایستگاه‌ها مسافران می‌توانند از زمان ورود و خروج اتوبوس‌ها با خبر شوند.

به گزارش شهر نیوز، امیر یزدی با بیان اینکه از زمان تأسیس ایستگاه‌های اتوبوس در سطح شهر قم مدت زیادی نگذشته است،‌اظهار داشت: هزینه جابجایی این ایستگاه‌ها بالغ‌بر ۴۰ میلیون تومان و هزینه ساخت هرکدام از ایستگاه‌ها قریب به ۶۰ میلیون تومان می‌شود، ضمن اینکه مراقبت و نگهداری از این ایستگاه‌ها خود مسئله جدایی است که باید مدنظر قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با تأکید بر لزوم اصلاح و بازنگری خطوط اتوبوسرانی ابراز کرد: با انجام این کار مردم خیلی به سمت هسته مرکزی شهر به‌ویژه میدان مطهری کشیده نمی‌شوند.

وی از نصب تابلوهای اطلاع‌رسانی در ۱۵۰ ایستگاه اتوبوس سطح شهر قم خبر داد و گفت: با نصب تابلوهای دیجیتالی در این ایستگاه‌ها مسافران می‌توانند از زمان ورود و خروج اتوبوس‌ها با خبر شوند.

یزدی با بیان اینکه نصب تابلوهای دیجیتالی در ایستگاه‌های اتوبوس نیازمند تجهیزات گسترده به‌ویژه اینترنت آنلاین است، ادامه داد: برای انجام این کار سرورهای خیلی قوی و بزرگی نیاز است، زیرا حجم اطلاعات مکانی و میزان باز و بسته شدن درب اتوبوس بسیار بالا است.