36.7 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

ثبت نام رانندگان سرویس مدارس تا ۳۱شهریور ماه

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم در مورد شرایط عمومی ثبت نام رانندگان تاکسی متقاضی سرویس مدرسه توضیحاتی را ارائه کرد.

مرتضی عزتی ابزار داشت  : ثبت نام رانندگان  تاکسی متقاضی سرویس مدرسه  از هفته قبل آغاز شده است .

وی با بیان اینکه رانندگان تاکسی و شخصی دارای مجوز  پس از کسب اطلاع از مدارک مورد نیاز، می بایست به یکی از دفاتر شرکت های تاکسیرانی مراجعه کرده و ثبت نام را انجام دهند گفت: رانندگان می بایست با در دست داشتن مدارکی همچون اصل کارت ملی و شناسنامه مالک خودرو و راننده، اصل گواهی نامه رانندگی، اصل گواهی عدم اعتیاد، اصل گواهی سوء پیشینه، اصل بیمه نامه خودرو، اصل معاینه فنی خودرو ،عکس راننده، اصل کارت خودرو و غیره به دفاتر مراجعه کنند.

به گفته عزتی ، در صورتی که راننده مالک خودرو نباشد، حضور مالک خودرو به همراه اسناد هویتی هنگام ثبت نام الزامی است.

وی با بیان اینکه ثبت نام به معنی تایید راننده نیست، گفت: راننده باید تایید خود را از شرکت حمل و نقلی مجاز پیگیری کند و تا زمانی که راننده شرکت تحت پوشش خود را اعلام نکند، ثبت نام وی قطعی نخواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با بیان اینکه رانندگان سرویس مدارس حتما می بایست در سامانه «سپند» ثبت نام کنند  گفت: ثبت نام از رانندگان تاکسی متقاضی سرویس مدرسه  تا ۳۱ شهریور ماه جاری ادامه دارد و اولویت سرویس دهی با تاکسی های ثبت نام کننده می باشد .

وی در پایان ابزار داشت : در سال گذشته تحصیلی ۲۰۰۰۰ دانش آموز در قالب ۴۵۰۰ سرویس شرکت های حمل و نقلی سازمان تاکسیرانی سرویس دهی شده اند.