41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
تولیدی

پروژه‌های زیرساختی قبل از افتتاح رسمی در اختیار مردم قرار می‌گیرند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به پروژه تقاطع غیر همسطح بلوار حضرت ولی عصر(عج) با بزرگراه آیت‌الله بروجردی، اظهار کرد: این پروژه پس از تکمیل برای رفاه مردم زودتر از زمان افتتاح رسمی در اختیار مردم قرار گرفت.

به گزارش شهر نیوز، محسن بهشتی در آیین افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات ۷۵ پروژه شهرداری قم با اشاره به افتتاح پروژه‌های هفته دولت در شهر قم، اظهار کرد: ۷۵ پروژه به بهره برداری رسیده یا کلنگ زنی شده شهرداری قم با اعتبار ۲۱۰ میلیارد تومان در این هفته داشتیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم ادامه داد: ۷ پروژه اداره کل راه و شهرسازی استان قم نیز به مناسبت هفته دولت با اعتبار ۱۷ میلیارد تومان در استان به بهره برداری رسید.

بهشتی افزود: بسیاری از پروژه‌های به بهره برداری رسیده در هفته دولت در استان قم احداث معبر، تقاطع غیرهم سطح و غیره بودند و این پروژه‌ها پس از تکمیل زیر بار ترافیک رفتند و توسط مردم مورد بهره برداری قرار گرفتند و افتتاح رسمی آن‌ها در مناسبت‌هایی همچون دهه فجر یا هفت دولت با حضور مدیران صورت گرفته است.

وی با اشاره به پروژه تقاطع غیر همسطح بلوار حضرت ولی عصر(عج) با بزرگراه آیت‌الله بروجردی، اظهار کرد: این پروژه از چند ماه پیش پس از تکمیل به بهره برداری رسید و این پروژه‌ها زیرساختی هستند و برای رفاه و ارتقای زندگی مردم زودتر از زمان افتتاح رسمی در اختیار مردم قرار می‌گیرند.