35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان میادین

واگذاری تعداد محدودی از غرف میدان بزرگ میوه و تره بار شهید رجایی جهت انتقال سبزی فروشان پامنار

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از واگذاری تعداد محدودی از غرف میدان بزرگ میوه و تره بار شهید رجایی جهت انتقال و ساماندهی سبزی فروشان خیابان طالقانی (پامنار) خبر داد.

به گزارش شهرنیوز؛ علیرضا مظفری با اشاره به در نظر گرفتن فضای ۳۱۰۰ متر مربع از اراضی میدان بزرگ شهید رجایی و احداث ۲۴ غرفه جهت انتقال سبزی فروشان پامنار اظهار داشت:طی این مرحله، واگذاری سرقفلی و اعیانی ۱۵ باب غرفه واقع در بلوک ۱۲ میدان بزرگ شهید رجایی جهت انتقال کسبه مذکور در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: هر یک از غرف به مساحت ۱۶۶ متر مربع در دو طبقه، دارای ساختمان اداری به مساحت ۵۰ متر مربع، سرویس بهداشتی، آبدارخانه و غیره می باشد.

 مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم احداث میادین متمرکز مشابه طرح مذکور را سبب کاهش بار ترافیکی مرکز شهر و کاهش سفرهای درون شهری دانست و بیان داشت: سازمان میادین همواره در جهت رفع دغدغه های زیست محیطی قدم بر می دارد و در این راه نیازمند همکاری و مشارکت نهادهای مختلف استان به ویژه اتحادیه صنوف و صاحبان مشاغل و حضور موثر و فعال آنان است.