35.9 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

جشن شکرانه خدمت در شهرداری قم برگزار شد

هشتمین جشن بزرگ شکرانه خدمت ویژه تکریم بازنشستگان شهرداری قم برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، هشتمین جشن بزرگ شکرانه خدمت ویژه تکریم بازنشستگان شهرداری قم در سالن‌ همایش‌های شهرداری برگزار شد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌انسانی شهرداری قم در این مراسم با تاکید بر اینکه شهرداری از بدو تولد تا مرگ افراد خدمت‌رسانی انجام می‌دهد، افزود: وقتی یک بچه به دنیا می‌آید حداقل اتفاق این است که زباله‌ای که تولید می‌شود باید توسط شهرداری جمع‌آوری شود.

وی گفت: فضای کار شهرداری فضای ویژه‌ای است که اگر شهرداری درست کار کند و به پشتوانه کارکنان و کارمندانش درست عمل کند شهر به خوبی اداره می‌شود.

محسن رنجبر خاطرنشان کرد: شهرداری تنها ارگانی در شهرها است که اگر درست کار کرد مجموعه انسانی در شرایطی قرار می‌گیرد که بهره‌مندی‌اش از مواهبی که در اختیارش است بیشتر می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر قم هم در این مراسم با اشاره به ضرورت استفاده از مشارکت بازنشستگان در ارگان‌ها، خاطرنشان کرد: نباید اجازه داد بازنشستگان احساس بی‌توجهی کنند.

عبدالله جلالی با تاکید بر ضرورت پرداخت به موقع پاداش بازنشستگی، گفت: صندوق بازنشستگی و سازمان تامین اجتماعی هم باید بدانند که کارهایی باید انجام دهند تا جایگاه بازنشسته همواره در جامعه در نظر گرفته شود.

وی بیان کرد: در تمام دنیا بازنشستگان بیشترین جایگاه و احترام را دارند؛ در حالی که بازنشسته در کشور ما شرایطی برای آن به وجود می‌آید که احساس تنهایی می‌کند و این در کنار دغدغه معیشت مشکلات زیادی را برای وی به وجود می آورد.

در پایان این مراسم از تعدادی از بازنشستگان شهرداری قم تقدیر شد.