33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

شهرداری بسترسازی استفاده شهروندان از مواهب مختلف است

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌ انسانی شهرداری قم گفت: شهرداری تنها ارگانی در شهرها است که اگر درست کار کرد مجموعه انسانی در شرایطی قرار می‌گیرد که بهره‌مندی‌اش از مواهبی که در اختیارش است بیشتر می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، محسن رنجبر در هشتمین جشن شکرانه خدمت شهرداری قم، اظهار کرد: ما افتخار می‌کنیم که از تجربیات بازنشستگان در هر سطحی که هستند استفاده کنیم چرا که این تجربیات باید برای مجموعه مفید باشد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌ انسانی شهرداری قم با بیان اینکه سختی‌های کار شهرداری ویژه است، گفت: شهرداری‌ها ارگان‌های ویژه‌ای هستند که در طول زندگی و حتی بعد از مرگ هم خدمات ارائه می‌کند.

رنجبر با تاکید بر اینکه شهرداری از بدو تولد تا مرگ افراد خدمت‌رسانی انجام می‌دهد، افزود: فضای کار شهرداری فضای ویژه‌ای است که اگر شهرداری درست کار کند و به پشتوانه کارکنان و کارمندانش درست عمل کند شهر به خوبی اداره می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌ انسانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: شهرداری تنها ارگانی در شهرها است که اگر درست کار کرد مجموعه انسانی در شرایطی قرار می‌گیرد که بهره‌مندی‌اش از مواهبی که در اختیارش است بیشتر می‌شود.

رنجبر گفت: شهرداری اگر بد کار کند نتیجه آن بلافاصله به چشم مردم می‌آید؛ شهری مخروبه با محیط زیستی ناسالم و ترافیکی درهم نتیجه روند نادرست کاری شهرداری است.