35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

رتبه نخست سازمان پارک‌ها از لحاظ عملکرد کمی تا پایان تیرماه

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از رتبه نخست سازمان پارک‌ها از لحاظ عملکرد کمی تا پایان تیرماه خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان با اشاره به وضعیت ارزیابی عملکرد سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری در سال ۹۸ اظهار کرد: ارزیابی عملکرد سازمان‌های شهرداری سامانه جامعی دارد که در آن وضعیت تحقق برنامه و بودجه نهادهای زیر مجموعه شهرداری رصد می‌شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به جزئیات روند رصد فعالیت‌ها و عملکرد سازمان، خاطرنشان کرد: این سامانه از لحاظ اهداف کمی عملکرد را مورد ارزیابی قرار می‌دهد و از طرف دیگر برنامه‌ دیگری با عنوان بازخورد استراتژیک است که میزان تحقق و دستیابی به اهداف و پروژه‌ها را مشخص می‌کند.

جوادیان افزود: اهدافی که در سند قم ۱۴۰۰ برای توسعه فضای سبز پیش‌بینی شده براساس برنامه بازخورد استراتژیک رصد می‌شود.

وی با بیان اینکه این سامانه پایان هر ماه میزان کارهای انجام‌شده را ثبت و رصد می‌کند، خاطرنشان کرد: جمع‌بندی تمام پروژه‌ها، عملکرد، هزینه‌ها و درآمدها در طول یک ماه نهایتا یک عدد را در اختیار ما می‌گذارد که آن را در سامانه ثبت می‌کنیم که این عدد مشخص می‌کند که میزان پیشرفت براساس برنامه کنترل پروژه از لحاظ اهداف کمی چقدر بوده است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم بیان کرد: سازمان تا پایان تیرماه با کسب رتبه ۹۵ در بین سازمان‌های زیرمجموعه شهرداری رتبه نخست را کسب کرده است.

جوادیان گفت: در سال ۹۷ نیز سازمان پارک‌ها با کسب رتبه ۹۳ جایگاه نخست را بین سازمان‌های شهرداری کسب کرد.