27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 8

آغاز طرح بهسازی پیاده‌روها در سطح پردیسان

شهردار منطقه هشت قم از آغاز طرح بهسازی پیاده‌روها در سطح پردیسان با اولویت پیاده‌روهای اطراف محدوده مدارس و مساجد خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، شهردار منطقه هشت قم از آغاز اجرای طرح بهسازی پیاده‌روها در سطح پردیسان با اولویت پیاده‌روهای اطراف محدوده مدارس و مساجد خبر داد.
ابولفضل مستقیمی گفت: با توجه به پیش‌بینی طرح پیاده‌روسازی در بودجه سال جاری و باهدف بهسازی پیاده‌روها جهت تسهیل تردد و همچینین ایمنی عابران پیاده این طرح اجرا می‌شود.
وی در ادامه ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت توسعه پیاده روی و همچنین بوجود آوردن چهره مناسب‌تری از معابر سطح منطقه را از دیگر اهداف این پروژه عنوان کرد.
مستقیمی با بیان اینکه پروژه مذکور بر اساس اولویت‌‌بندی انجام می‌شود خاطر نشان کرد: بهسازی پیاده‌روهای محدوده اطراف مکان‌های عمومی مانند مساجد، مدارس و بوستان‌ها در اولویت اجرایی این پروژه قرار دارد.
شهردار منطقه هشت قم ضمن برشمردن معابری که طرح پیاده‌روهای آن‌ها در حال بهسازی می‌باشد ابراز داشت: در حال حاضر بهسازی پیاده‌رو بوستان بانوان، مساجد خیابان دهلاویه و محله ۷مسکن مهر و همچنین بلوار شهروند در مجموع به مساحت ۲هزار متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در حال انجام می‌باشد و تا کنون ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.