25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

پیام تبریک شهردار قم به مناسبت کسب رتبه ۱۱ کنکور سراسری توسط نوجوان قمی

دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد در پی کسب رتبه 11 کنکور سراسری توسط  امیرمحمد سهرابی‌مفرد نوجوان 17 ساله قمی، کسب این موفقیت را به وی تبریک گفت.

دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم، در پی کسب رتبه ۱۱ کنکور سراسری سال ۱۳۹۸ توسط نوجوان ۱۷ ساله قمی، کسب این موفقیت را تبریک گفت.

متن پیام شهردار قم به این شرح است:

علم چنان نقش ارزنده‌ای در حیات الهی انسان دارد که به فرموده پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله و سلّم علم آموزی بر هر مسلمانی واجب است و کسی که راه علم آموزی را می پوید خداوند او را در راهی به سوی بهشت پیش می‌برد.
جناب آقای امیرمحمد سهرابی‌مفرد

جایگاه علم و دانش در رشد و تعالی انسان جایگاهی رفیع و ارزشمند است و چه نیکوست که ارتقاء این جایگاه همراه با تزکیه نفس و مزین به یاد و نام خدا باشد که نتیجه آن بدون شک کسب معرفت الهی در کنار علم روز است.

کسب علم و آگاهی همواره با تلاش و کوشش میسور و ممکن است و قدم نهادن در این راه ایمان و علاقه وافر را به دانش و دانش‌آموزی طلب می‌کند.

کسب رتبه ۱۱ کنکور سراسری در سال جاری، نشان از تلاش و جهد شما در دوران تحصیل داشته و وامدار تربیت و تعلم والدین، معلمان و مربیان شما در طول این دوران است.

کسب این موفقیت ارزشمند را به جنابعالی، خانواده محترم و تلاشگران عرصه مقدس آموزش و پرورش استان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان موفقیت بیش از پیش و کسب افتخارات بیشتر در سایر مراحل تحصیلی و دیگر جنبه‌های زندگی شخصی تان را خواستارم.

رجاء واثق دارم با توکل به خداوند متعال و سعی و تلاش، زمینه خدمات ماندگار شما به این نظام مقدس و مردم عزیر بیش از پیش فراهم خواهد شد.

پیروز و موفق باشید.

دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد

شهردار قم